oblečení na svatbu

Oblečení na svatbu

Šaty na svatbu jsou pro nevěstu mnohdy úplně tím nejdůležitějším. Snad každá nevěsta touží být na svůj velký den oblečena elegantně, romanticky, nebo i moderně, ale vždy nejlépe jak dovede. V dnešní době má opravdu z čeho vybírat. Inspiraci většinou nachází na internetových stránkách českých nebo zahraničních svatebních salónů, kterých je nespočetné množství nebo ve fotkách jiných nevěst na svatebních portálech

Pestrost barev pro svatební šaty je dnes nepřeberná. Bílá barva samozřejmě stále dominuje, hned za ní jsou populární champagne či krémová, které mají tu výhodu, že sluší většímu množství žen. Podle odborníků totiž bílá nesluší každému. V poslední době se však objevují stále odvážnější barvy, které by dříve nebylo myslitelné použít jako svatební róbu.

Typ a barva svatebního obleku nemusí ladit s nevěstinými šaty. Při výběru barvy obleku by se mělo hledět na mužovu typologii. Světlý nevýrazný typ by měl volit pouze černou barvu. Muž s tmavými vlasy a snědou pletí si může obléknout sako a kalhoty světlejší barvy. Nejčastějšími barvami svatebních obleků je černá, světle i tmavě šedá, tmavě modrá. Pro svatbu v letních měsících se hodí také bílá nebo champagne. Materiál může být matný, pololesklý či lesklý.

 

Navštivte také

Doména habus.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 506 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména habus.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář